78'den 86'ya Duyuruları

  Kapat

Derneğimizin Web Sitesi yoğun çalışmalarımız sonrasında yayına başlamıştır. Bizi buradan takip edebilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar,

Derneğimizin internet sitesi yoğun çalışmalarımız sonrasında nihayet yayına hazır hale gelmiştir. Bundan sonra derneğimizle ilgili tüm gelişmeleri web sitemizden takip edebilirsiniz. Web sitemizin yapım ve yayınında bizlerden emeğini esirgemeyerek sitemizi hayata geçiren devre arkadaşımız Ömer Cengiz ÇELEBİ'ye teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Dernek web sitemizde üyelik sistemi olup, bu sistemden dernek üyelerimiz yararlanacaklar ve herkese açık olmayan özel içeriğe ulaşabileceklerdir. Üyelerimizin kullanıcı adları ve şifreleri en kısa zamanda e-posta adreslerine gönderilecektir. 

Site ile ilgili görüş ve önerilerinizi iletişim kanallarından bizlere iletebilirsiniz, görüş ve önerileriniz bizler için değerlidir ve sitenin geliştirilmesine büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Ayrıca sitemizde paylaşılmasını istediğiniz , yazı, makale ve fotoğraflarınızı kısa açıklayıcı bir yazı eşliğinde bize gönderirseniz seviniriz.

Saygılarımızla

Dernek Yönetim Kurulu

 Bu duyuru 17.02.2014 tarihinde yayına alınmış ve bugüne kadar 1246 defa incelenmiştir.
Facebook  Twitter  Google  Google       

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları 1978'den 1986'ya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ne aittir.